Tik Tok – opis medium społecznościowego

Tik Tok to aplikacja społecznościowa, która pozwala nagrywać, przesyłać i udostępniać krótkie filmy innym osobom.

Jest to obecnie najpopularniejsza aplikacja społecznościowa na świecie. Został wprowadzony na rynek w Chinach, a później przeniesiony na rynek amerykański.

Została stworzona przez chińską firmę ByteDance, która jest również właścicielem innej popularnej aplikacji społecznościowej o nazwie Toutiao.

Ta aplikacja ma łącznie ponad 10 milionów pobrań na Androida i iOS.

Nazwa „Tik Tok” odnosi się do piosenki z albumu One of the Boys amerykańskiej piosenkarki Katy Perry z 2008 roku.

Tik Tok to krótka aplikacja społecznościowa do wideo, stworzona przez musical.ly. W ciągu ostatnich kilku lat zyskał popularność po tym, jak prześcignął Twittera pod względem liczby pobrań.

To świetny sposób na udostępnianie filmów znajomym, rodzinie i obserwatorom w aplikacji i na platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

Tik Tok to aplikacja, która pozwala użytkownikom tworzyć krótkie filmy i przesyłać je. Aplikacja została pierwotnie stworzona na rynek chiński, ale stała się popularna również w Stanach Zjednoczonych.

Aplikacja jest używana głównie do celów mediów społecznościowych, gdzie ludzie mogą śledzić swoje ulubione gwiazdy, artystów muzycznych i innych twórców Tik Tok. Pozwala także użytkownikom dzielić się swoimi dziełami z innymi na platformach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

Użytkownicy mogą również używać aplikacji do tworzenia teledysków z różnymi filtrami i efektami. Tik Tok był krytykowany za możliwość wykorzystania go przez drapieżników, którzy mogą znaleźć nieletnie dzieci i zadawać im nieodpowiednie pytania lub prośby za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *