Instagram – opis medium społecznościowego

Instagram to serwis społecznościowy do udostępniania zdjęć i filmów. Została stworzona przez Kevina Systroma i Mike’a Kriegera i uruchomiona w październiku 2010 roku jako bezpłatna aplikacja mobilna.

Rozrosła się, aby obsługiwać wideo na żywo, historie, filtry twarzy i nie tylko. Firma wprowadziła również produkty reklamowe z nowymi formatami reklam, które umożliwiają reklamodawcom przesyłanie wielu zdjęć i filmów obok reklamy.

Wprowadzenie powinno być krótkim akapitem opisującym, o czym jest sekcja. Powinien również zawierać słowa kluczowe i frazy, które są istotne dla treści sekcji.

Instagram to platforma społecznościowa, która umożliwia użytkownikom udostępnianie zdjęć i filmów.

W październiku 2010 roku Kevin Systrom i Mike Krieger uruchomili „Instagram”, internetowy mobilny serwis do udostępniania zdjęć, wideo i sieci społecznościowych. Aplikacja umożliwia użytkownikom robienie zdjęć lub filmów ze swoich telefonów, a następnie udostępnianie ich w aplikacji innym osobom w ich sieci. Użytkownicy mogą również stosować filtry, które zmieniają wygląd swojego zdjęcia lub filmu, zanim opublikują go na swoim kanale na Instagramie.

Instagram rozwijał się w szybkim tempie od jego uruchomienia w 2010 roku. W grudniu 2017 roku było ponad 700 milionów aktywnych użytkowników Instagrama (MAU) miesięcznie, z 100 milionami zdjęć przesyłanych dziennie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *